Contra Mestre Manso
vede skupinu v ČR

Mestre Jamaica

zakladatel skupiny

Skupinu Tribo Unida založil Mestre Jamaica poté co zemřel jeho učitel Mestre Ezequiel ze skupiny Luanda. Sám Mestre Ezequiel byl žákem Mestre Bimby, zakladatele capoeiry regional. Skupina si zákládá na tradici, kultuře a pravidlech capoeiry. Skupina Tribo Unida v Brazílii čítá několik tisíc žáků v různých městech jako Salvador, Ilheus, Itacaré, Sao Paulo, Itabuna, Ubaitaba, Brasilia, a dalších městech. Srkze žáky se dostala do Evropy a Severní Ameriky. Capoeira skupiny Tribo Unida je capoeira Regional, ale jak říká Mestre Jamaica, správný capoeirista umí zahrát jak regional tak capoeiru stylu Angola. V České Republice vede skupinu cm Manso, který je přímým žákem Mestre Jamaiky. Titul contra mistra získal Manso na batizadu v roce 2015 V Brazílii v Itacaré. 

O skupině TRIBO UNIDA a contra mestre Manso

Mestre Jamaica se narodil a s capoeirou začínal ve favele v rodného města Salvador, hlavním městě brazilského státu Bahia. Učil se autentické capoeiře ve skupině s velkou historií a od mistra, který byl žákem zakladatele capoeiry regional Mestre Bimba. Když byl profesorem, začal Jamaica učit na různých místech a formovat své vlastní žáky, po smrti jeho mistra Ezequiela, založil skupinu Tribo Unida. 

 

Jamaica nyní žije ve městě Itacaré, kde dáva každý den lekce capoeiry a vede rodu v centru města.

Profesor Manso je žákem mistra Jamaiky od svých 12 let. Capoeiru učil v Sao Paulu, skotském Edinburghu, Izraeli. V roce 2010 založil skupinu Tribo Unida v České Republice, začínal ve městě Písek, kde sídlí jeho akademie, dojíždí již trénovat žáky do různých měst jako Strakonice, České Budějovice a Ostrava. Každým rokem pořádá Batizádo, kde se žáci stávají členy skupiny a dostávají své cordy podle stupně dovednosti a znalostí v capoeiře.  

 

Nabízíme zprostředkování aktivních prázdnin v krásném pobřežním městečku Itacaré s tréninky capoeiry pro jednotlivce i celé rodiny. Více na stránkách capoeira holidays.

 

Tribo Unida Slovinsko prof. Tirindin, město Piran

Tribo Unida Portugalsko contra mestre Morango, Lisabon 

Tribo Unida Švédsko, Malmo, contra mestre Carrapicho Neto a prof. Morcego

 

Prázdniny s capoeirou v Itacaré, Brazílie

Tribo Unida ve světě

  • Instagram Social Icon
  • facebook-square

KONTAKTUJTE NÁS

 

TEL. +420 774 332 499

​e-mail: capoeiratribo.cz@gmail.com

 

 

© THE GYM Ltd. all rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now